Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Witaj Wiosno 2015

Uroczystym marszem ulicami miasta dnia 20 marca 2015r. nasze przedszkolaki powitały Wiosnę 2015. Spod przedszkola wyruszyły dwie grupy czterolatków, pięciolatki i sześciolatki niosąc, zgodnie z ludowa tradycją kukłę Marzannę.

Dzieci niosły kolorowe wstążki, śpiewały piosenki o wiośnie i wykrzykiwały hasła "Precz zimo zła!", "Chcemy wiosnę!", "Chcemy słońca!", "Witaj wiosno!". Dzieci pozdrawiały przechodniów, kierowców przejeżdżających samochodów, wyglądających z  okien ciekawskich. Po powrocie na podwórku przedszkolnym czekały na nas maluszki. Wszystkie przedszkolaki stanęły w jednym kręgu i pożegnały Marzannę,  a wraz z nią zimę.  Na zakończenie maluszki wrzuciły Marzannę do kontenera na śmieci. Mamy nadzieję , że zima już do nas nie wróci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 24 marca 2015 22:18
Data ostatniej edycji: wt, 24 marca 2015 22:46:42

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę