Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na drodze do Wizny

Jedna osoba zginęła - prawdopodobnie 53-letni mężczyzna, a druga została ranna, po dachowaniu forda galaxy na drodze Piątnica – Wizna. Do tragicznego wypadku doszło przed godziną 13. na wysokości lasku pod Elżbiecinem. Prawdopodobnie kierowca forda gwałtownie hamował usiłując uniknąć uderzenie w tył pojazdu sygnalizującego zamiar skrętu w lewo. Droga przez kilkadziesiąt minut była zablokowane, ale po godzinie 13.30 policjanci częściowo ją udrożnili.

W wyniku gwałtownego hamowania, najprawdopodobniej przy dużej prędkości, kierowca forda stracił panowanie nad samochodem, który zjechał z drogi i dachował. Z dwóch osób jadących w samochodzie jedna o własnych siłach opuściła auto. Druga osoba - kierowca -  została zakleszczony w rozbitym samochodzie. Gdy strażacy zdołali go wyciągnąć już nie żył.
Szczegółowe okoliczności wypadku ustalają policjanci. Kierowcy jadący drogą Piątnica – Wizna – Jeżewo mogą spodziewać się utrudnień w ruchu. W tej chwili ruch odbywa sie wahadłowo.

Foto:
Foto: fot. czytelnik
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę