Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 stycznia 2021 napisz DONOS@

Najlepsi karatecy z Łomży

Trzy złote, jeden srebrny i aż osiem brązowych medali zdobyli zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate podczas Mistrzostw Polski Makroregionu Wschodniego w Ostrołęce. W zawodach udział wzięło 220 zawodników z 36 klubów województw mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i lubelskiego, a indywidualne sukcesy łomżyńskich karateków przełożyły się na zwycięstwo klubu w klasyfikacji drużynowej.

- Trzy złote medale zdobyli nasi karatecy w konkurencji kata (układów), co w zestawieniu z wynikami wcześniejszych zawodów pokazuje, że Łomżyński Klub Karate zaczyna ostatnimi czasy specjalizować się w tej formule – podkreśla Dariusz Syrnicki, prezes ŁKK. - Nie zawiedli Klaudia Lanczewska w juniorkach, jak również Karolina Mroczkowska i Maciej Tercjak w seniorach, zdobywając tytuły mistrzów makroregionu. Klaudia Lanczewska i Maciej Tercjak zdobyli także po medalu w konkurencji kumite czyli walkach. Klaudia zajęła 2 miejsce w kategorii ciężkiej juniorek. Mając przewagę, przegrała pojedynek finałowy przez przypadkowy faul na przeciwniczce. Maciej Tercjak zdobył brąz w kategorii -70kg seniorów. Brązowe medale  w seniorach zdobyli również Marlena Łukian (kobiety – 60kg), Szamil Szabajew (mężczyźni – 65kg) oraz Kamil Mieczkowski i Tomasz Dyl w kategorii ciężkiej. Do startu jedynie w konkurencji kata, z powodu przygotowań do matury, ograniczyła się Karolina Mroczkowska, która jesienią zdobyła Puchar Polski Seniorów w wadze lekkiej.

Młodzicy zdobyli trzy brązowe medale. Adam Stachacz w kata oraz kumite -65kg, natomiast Wiktoria Korytkowska w kumite -55kg.

200829104429.jpg
Foto:
Foto: Na najwyższym podium Karolina Mroczkowska
Foto: Na najwyższym podium Klaudia Lanczewska
Foto: Na najwyższym podium Maciej Tercjak
Foto: Na najwyższym podium sensei Dariusz Syrnicki, prezes ŁKK

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę