Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Ceny mleka spadają dalej

Za 1 hl mleka w lutym 2015 roku w skupie w Polsce płacono średnio po 120,74 zł, tj. mniej o 1,2% niż przed miesiącem i o 20,4% niż przed rokiem – podał Główny Urząd Statystyczny. W województwie podlaskim cena także spadła ale luty był drugim z rzędu miesiącem w którym mleczarnie w regionie płaciły rolnikom najwyższą w kraju cenę za mleko.

Średnia cena skupu mleka w województwie podlaskim w lutym 2015 roku wyniosła 129,53 zł/hl wobec 131,34 zł/hl w styczniu 2015 roku oraz 152,17 zł/hl przed rokiem i 129,99 zł/hl dwa lata temu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę