Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Starszaki szukają wiosny

W słoneczny poniedziałek 16 marca 2015 starszaki wybrały się na wycieczkę na pole i łąkę w pobliżu galerii Veneda i bloków na ulicy Księżnej Anny. Szukaliśmy oznaków wiosny. Dzieciom udało się znaleźć piękne bazie.

 

Pozostałe rośliny jeszcze nie obudziły się z zimowego snu. Za to na łące można już urządzać wyścigi i bawić się zeszłorocznymi, uschniętymi łodygami nawłoci.
Na wycieczce dzieci napotkały niemiłą niespodziankę dzikie wysypisko śmieci niemal pod oknami bloku nr 3  i około 40m od śmietnika. Mamy nadzieję , że Właściciele tej części naszego miasta uporządkują ten teren.

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 23 marca 2015 19:41
Data ostatniej edycji: pon, 23 marca 2015 20:05:02

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę