Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Kancelaria z Białegostoku w ratuszu

Kancelaria „Michał Wierzbicki i wspólnicy” z Białegostoku od miesiąca świadczy usługi prawne na rzecz miasta. Umowa ważna jest do końca roku i opiewa na ponad 60 tysięcy złotych.

Szefem kancelarii jest Michał Wierzbicki, który w latach 2007 – 2010 był zastępcą prezydenta Białegostoku i odpowiadał, m. in. za gospodarowanie nieruchomościami gminy i Skarbu Państwa, mieszkalnictwo, geodezję i nadzór właścicielski. Kancelaria ukierunkowana jest na obsługę przedsiębiorców i instytucji. W skład jej zespołu wchodzą osoby będące wykładowcami i współpracownikami Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Białostocka kancelaria prawa ma umowę z Łomżą na „świadczenie czynności stałej usługi prawnej”. Obowiązuje ona do 24 lutego i zgodnie z informacja przekazana przez prezydenta Mariusza Chrzanowskiego miejskim radnym wartość tej umowy do 31 grudnia 2015 roku wynosi 60 885 zł brutto.

Z rad tej białostockiej kancelarii prawej władze miasta korzystały przy okazji powołania miejskiej spółki śmieciowej i korzysta m.in. przy „rozwiązaniu” problemu scalania trenów przy ul. Żabiej. Dwie podjęte dotychczas uchwały scaleniowe z lipca 2010 r i z października 2013 zostały prawomocnie unieważnione.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę