Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Poniedziałkowe problemy z dojazdem do Białegostoku

Kierowcy wybierający się w poniedziałkowe południe do Białegostoku powinni liczyć się z utrudnieniami w dojeździe do tego miasta. Na „ósemce” przed Białymstokiem protestować mają kierowcy ciężarówek. Ich samochody jeździć bardzo wolno przez trzy godziny od 12.00 do 15.00 blokując wjazd do stolicy województwa.

Jak poinformował burmistrz Choroszczy protest, polegający na nieprzerwanym wolnym przejeździe pojazdów Ogólnopolskiego Komitetu Protestacyjnego Przewoźników będzie odbywał się na drodze S8, od skrzyżowania w Porosłach w kierunku Warszawy do węzła w Choroszczy. Dalej samochody OKPP przejadą w kierunku Białegostoku drogą tranzytową Gen. Kleberga do rodna ulic Narodowych Sił Zbrojnych z Szosą Ełcką z Białymstoku i z powrotem. Pojazdy protestujących będą pokonywać tę trasę nieprzerwanie, z prędkością 20-30 km/godz., od godz. 12.00 przez kolejne 3 godziny.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę