Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Krótkotrwała zmiana pogody

Po występujących wieczorem i w pierwszej połowie nocy opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu, które przemieszczać się będą z północnego zachodu na południowy wschód regionu, prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0°C powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników – ostrzega Karolina Kierklo dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB. Temperatura minimalna nad ranem może spaść przy gruncie do -8°C.

Jutro w ciągu dnia tylko początkowo na południu województwa zachmurzenie duże z zanikającymi przelotnymi opadami śniegu. Później także i tu zachmurzenie małe i umiarkowane.  Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr umiarkowany, początkowo porywisty, północno-wschodni.
W nocy z niedzieli na poniedziałek Temperatura minimalna od -4°C do -2°C. Kolejne dni znowu cieplejsze z temperaturami w ciągu dnia do 8°C w poniedziałek, 12°C we wtorek i do 14°C w kolejnych dniach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę