Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Duda busem przez region

Główne zdjęcie
fot. www.facebook.com/andrzejduda

Kandydata Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta RP w weekend będzie zachęcał mieszkańców regionu do głosowania na niego w majowych wyborach. Jak przekazują działacze PiS „Andrzej Duda w ciągu tych dwóch dni odwiedzi prawie wszystkie powiaty naszego województwa”. Główny konkret urzędującego prezydenta Bronisława Komorowskiego w niedzielę Dudabus przejedzie przez Kolno, Łomżę, Zambrów i Wysokie Mazowieckie, a dzień wcześniej będzie w Grajewie.

Do prezydenckich wyborów zostało już niespełna dwa miesiące. Kandydatów na kandydatów jest sporo – trwa jeszcze zbieranie wymaganych prawem do rejestracji podpisów 100 000 popierających kandydatów Polaków. Specjaliści i sondaże jako faworyta do zwycięstwa wskazują urzędującego prezydenta Bronisława Komorowskiego, który wywodzi się z PO. Humor popsuć może mu tylko kandydat PiS – Andrzej Duda, który w sondażach jest na drugim miejscu i w procentach poparcia ciągle zmniejsza różnicę do Komorowskiego.
- Pan Andrzej Duda cieszy się w regionie dużym poparciem. Tylko w Łomży i powiatach łomżyńskim, kolneńskim i zambrowskim zebraliśmy 10 600 podpisów poparcia dla jego kandydatury – mówi poseł Lech Kołakowski, który jak zapewnia listy z podpisami już przekazał do centrali w Warszawie.
W trakcie weekendowej wizyty Dudy w regionie podpisy już nie będą zbierane, bo nie ma takiej potrzeby. Wizyta kandydata PiS na prezydenta rozpocznie się w sobotę w Białymstoku i zakończy się dnia następnego spotkaniem z mieszkańcami powiatu bielskiego. Województwo Andrzej Duda zjedzie „Dudabusem”. Wyborczy autobus będzie zatrzymywał się raczej na krótko. Z niedzielnego planu objazdu wynika, że o godzinie 10. będzie w Kolnie (Tereny inwestycyjne, ul. Towarowa 32), godzinę później już na Starym Rynku w oddalonej o ponad 30 km Łomży. W mieście spędzi trochę więcej czasu, bo kolejnym punktem na mapie Dudabusa jest pobliskie Drozdowo ale „dopiero” o godz. 12:15. Wizyta w Dworku Lutosławskich będzie błyskawiczna, bo już o 45 minut później zaplanowano spotkanie w oddalonym o 30 km Zambrowie (Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. prym. Wyszyńskiego 3a 5). Stąd Andrzej Duda uda się do Wysokiego Mazowieckiego – godz. 14.00 ul. Kościelna 1, a później jeszcze do Łap i do Bielska Podlaskiego.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę