Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Chciała go zabić?

20-latka, prawdopodobnie podczas kłótni ugodziła nożem w szyję swojego 35-letniego chłopaka. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu, najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

W piątek tuż przed północą, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży powiadomiony został przez dyspozytora Centrum Powiadamiania Ratunkowego o mężczyźnie  ugodzonym nożem w jednym z mieszkań na terenie Nowogrodu. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że prawdopodobnie w trakcie kłótni ze swoim chłopakiem, kobieta ugodziła mężczyznę nożem w okolicę karku. Wcześniej spożywali alkohol. Ciężko ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze zatrzymali 20-latkę. Podejrzana o to przestępstwo trafiła do policyjnego aresztu. Kobieta usłyszała już zarzut usiłowania zabójstwa. Wczoraj została doprowadzona do sądu, który zdecydował o zastosowaniu wobec niej środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy. Okoliczności tej sprawy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łomży wyjaśniają łomżyńscy policjanci. Za usiłowanie zabójstwa grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 8 lat, kara 25 lat więzienia, albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę