sobota, 18 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Potrącony nieznany...

Pieszy stojący nocą na jezdni został potrącony przez jadący drogą nr 61 samochód. W wyniku odniesionych obrażeń trafił do szpitala. Policjanci podkreślają, że mężczyzna, znajdując się nocą na drodze poza terenem zabudowanym nie miał żadnych elementów odblaskowych, co było niezgodne z przepisami ruchu drogowego. Wyjaśniając okoliczności zdarzenia starają się także ustalić personalia poszkodowanego, bo ten nie miał żadnych dokumentów.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 21:00. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący pojazdem chrysler jechał drogą krajową nr 61 w kierunku Łomży i będąc na odcinku pomiędzy miejscowościami Budy Czarnockie i Marianów – uderzył w stojącego na jezdni pieszego. Mężczyzna, po zmroku, poza obszarem zabudowanym, nie miał żadnych elementów odblaskowych. Z obrażeniami ciała, nieprzytomny został przewieziony do szpitala. Łomżyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Pieszy nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów ani przedmiotów, które mogłyby pozwolić na jego identyfikację, dlatego też policjanci poszukują osób, które mogą potwierdzić tożsamość mężczyzny - osoby posiadające informację na ten temat prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod nr telefonu /86/ 474 12 12, bądź pod numerami 997 lub 112.

Policjanci przypominają: noszenie elementów odblaskowych jest obowiązkiem pieszych poruszających się po zmierzchu poza obszarem zabudowanym. Odblaski powinny być umieszczone w miejscu widocznym dla innych uczestników ruchu, tak aby pieszy był widoczny z daleka i mógł bezpiecznie poruszać się po drodze.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0