Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Potrącony nieznany...

Pieszy stojący nocą na jezdni został potrącony przez jadący drogą nr 61 samochód. W wyniku odniesionych obrażeń trafił do szpitala. Policjanci podkreślają, że mężczyzna, znajdując się nocą na drodze poza terenem zabudowanym nie miał żadnych elementów odblaskowych, co było niezgodne z przepisami ruchu drogowego. Wyjaśniając okoliczności zdarzenia starają się także ustalić personalia poszkodowanego, bo ten nie miał żadnych dokumentów.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 21:00. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący pojazdem chrysler jechał drogą krajową nr 61 w kierunku Łomży i będąc na odcinku pomiędzy miejscowościami Budy Czarnockie i Marianów – uderzył w stojącego na jezdni pieszego. Mężczyzna, po zmroku, poza obszarem zabudowanym, nie miał żadnych elementów odblaskowych. Z obrażeniami ciała, nieprzytomny został przewieziony do szpitala. Łomżyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Pieszy nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów ani przedmiotów, które mogłyby pozwolić na jego identyfikację, dlatego też policjanci poszukują osób, które mogą potwierdzić tożsamość mężczyzny - osoby posiadające informację na ten temat prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod nr telefonu /86/ 474 12 12, bądź pod numerami 997 lub 112.

Policjanci przypominają: noszenie elementów odblaskowych jest obowiązkiem pieszych poruszających się po zmierzchu poza obszarem zabudowanym. Odblaski powinny być umieszczone w miejscu widocznym dla innych uczestników ruchu, tak aby pieszy był widoczny z daleka i mógł bezpiecznie poruszać się po drodze.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę