Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Skoczył z mostu do Narwi

Główne zdjęcie
Most Hubala w Łomży

Nietypowe zgłoszenie we wtorkowy późny wieczór postawiło na nogi służby ratunkowe w Łomży. Mężczyzna skoczył z mostu majora Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal” do Narwi. Na miejscu zjawiła się straż pożarna, pogotowie i policja... Przemoczonego i zmarzniętego skoczka znaleziono niewiele później... w jego domu. Okazało się, że był pijany.

Ewelina Szlesińska oficer prasowy KMP w Łomży potwierdza, że  około 21.30 policjanci odebrali informację o mężczyźnie, który skoczył z mostu. Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe. Funkcjonariusze dowiedzieli się od świadka zdarzenia, że po skoku mężczyzna ten sam wyszedł z wody, wsiadł do samochodu, który podjechał i gdzieś odjechał. Jak dodaje Szlesińska policjanci mężczyznę odnaleźli... w jego domu. Był przemoczony, zziębnięty i pijany. Badanie wykazało, że miał ponad 2,6 promila alkoholu.
- Policjanci szczegółowo będą jeszcze wyjaśniać całe to zdarzenie – mówi Ewelina Szlesińska.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę