Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Sukces uczennic łomżyńskiej Wety

Karolina Kłosek i Milena Rybicka choć to jeszcze uczennice klasy trzeciej łomżyńskiej Wety już mają indeksy na studia. Obie kształcą się w zawodzie technik technologii żywności i kilka dni temu odniosły sukces w etapie centralnym XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności.

Podczas merytorycznej rywalizacji na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu z uczniami ze szkół z całej Polski Karolina Kłosek wywalczyła tytuł laureatki tej olimpiady, a Milena Rybicka zdobyła tytuł finalistki. Jak podkreśla Magdalena Budziszewska z Wety oprócz nagród rzeczowych uczennice uzyskały zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego oraz indeksy na wydziały nauk o żywności i żywieniu wybranych polskich uczelni.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę