Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Siłacze z Łomży na Mistrzostwa Świata

Siłacze Zbigniew Turowski oraz Dariusz Wybraniak i Wojciech Wybraniak będą reprezentowali Łomżę podczas majowych Mistrzostw Świata WPA, które odbędą się w połowie maja w Lutsku na Ukrainie. Łomżanie na mistrzostwa zakwalifikowali się zdobywając miejsca na podium podczas rozgrywanego w Łodzi GRAND PRIX Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc RAW (zawodnicy startują bez koszulek wspomagających).

Zbigniew Turowski, z siłowni ZIBI w Łomży, zajął pierwsze miejsca w grupie Masters 50 - 54 w kat. wagowej do 90 kg oraz w kat. OPEN M 50 – 54.
Świetnie spisali się także jego podopieczni bracia Wybraniak - wychowankowie Bursy Szkolnej nr 2 w Łomży. Młodszy z nich Dariusz Wybraniak w grupie młodzików do lat 17 w kat. wagowej do 75 kg. zajął trzecie miejsce, a jego starszy brat Wojciech Wybraniak w grupie juniorów do lat 19 w kat. wagowej do 90 kg. zajął drugie miejsce. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę