Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Najmniej ma prezydent

Główne zdjęcie
Agnieszka Muzyk (zastępca prezydenta Łomży), Mariusz Chrzanowski (prezydent Łomży) i Andrzej Garlicki (zastępca prezydenta Łomży)

Agnieszka Muzyk, pierwszy zastępca prezydenta Łomży (ds. edukacji, kultury, sportu...) zaczynając urzędowanie w ratuszu na koncie miała 392 tys zł oszczędności. Andrzej Garlicki, zastępca prezydenta ds. gospodarczych zaoszczędził ponad 76 tysięcy, a Mariusz Chrzanowski – prezydent Łomży – 12 tysięcy złotych. Takie wartości nowi prezydenci Łomży wpisali do składanych po raz pierwszy oświadczeń majątkowych. Z dokumentów wynika, że nie tylko w oszczędnościach prezydent ma mniej od swoich zastępców.

Cały majątek prezydenta Mariusza Chrzanowskiego to 12 tys. zł oszczędności  jako współwłasność małżeńska oraz audi A4 z 2004 roku  (warte ok. 26 tys zł) jako współwłasność małżeńska plus współwłasność z ojcem.
Prezydent w ubiegłym roku jako asystent w PWSIiP zarobił blisko 50 tys zł, a jako radny – wiceprzewodniczący Rady Miasta – otrzymał dietę w wysokości 16 tys zł. Do pierwszego prezydenckiego oświadczenia majątkowego Chrzanowski wpisał także 5,5 tys zł prezydenckiego wynagrodzenia za miesiąc grudzień.

Andrzej Garlicki, wiceprezydent Łomży ds. gospodarczych w pierwszym oświadczeniu majątkowym wpisał 67 tys 195,5 zł oszczędności, mieszkanie o pow. 60 m2, które według niego  warte jest 120 tys zł, oraz volvo S80 z 2008 roku.
Zanim został prezydentem Łomży pracował w Stefczyk Finanse, a jego ubiegłoroczny dochód netto wyniósł 140 tys. zł.

Agnieszka Muzyk jest najbogatsza z trójki prezydenckiej. W oszczędnościach ma 392 tys zł plus fundusz obligacji na 2,6 tys zł. Do oświadczenia majątkowego wpisała tez mieszkanie 74m2 warte około 220 tys zł, oraz samochód toyota camry z 2003 roku (wycenione na  ok. 25 tys zł). 
Obecna pierwsza wiceprezydent Łomży w ubiegłym roku: 70 tys. zł z tytułu umowy o prace w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej,  56 tys zł w PWSIiP, oraz z tytułu umów o dzieło i umów zleceń...  - jak to ujęła - „uzupełnię w miarę spływania PIT za 2014 rok”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę