Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Zapisz się na newsletter Galerii Bursztynowej i wygraj nagrodę!

Już wkrótce Galeria Bursztynowa będzie wysyłała do swoich odbiorców bezpłatny newsletter, w którym znajdą się m.in. zapowiedzi o wydarzeniach w centrum handlowym, informacje o najciekawszych promocjach i okazjach cenowych oraz kupony rabatowe tylko dla posiadaczy newslettera.

W trosce o dobro naszych klientów, chcielibyśmy dowiedzieć się jakie jeszcze informacje mogłyby znaleźć się w naszym newsletterze. Najbardziej trafną i ciekawą odpowiedź nagrodzimy!

Aby wziąć udział w konkursie należy zapisać się na Newsletter Galerii Bursztynowej na stronie internetowej: http://galeriabursztynowa.com.pl/newsletter.html, a następnie odpowiedzieć na pytanie: Jakie informacje chciałbyś/abyś otrzymywać w Newsletterze Galerii Bursztynowej?

Odpowiedź należy wysłać na adres mail: paulina@galeriabursztynowa.com.pl. Zwycięzca konkursu otrzyma tablet DELL VENUE7 HD  LTE oraz Kartę pamięci 32 GB o łącznej wartości 700 zł.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Galerii Bursztynowej. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę