Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Jeden samochód – dwóch pijanych kierowców

Policjanci na drodze krajowej nr 61 zatrzymali do kontroli jadące „wężykiem” audi. Pojazd jednak nie od razu zatrzymał się, a w czasie dalszej jazdy, kierowca zamieniał się miejscami z jednym z pasażerów z tylnej kanapy. Okazało się, że obaj mężczyźni byli pijani ale ten, który kierował pierwszy nie miał prawa jazdy.

Wczoraj około godziny 10.00 na drodze krajowej nr 61, policjanci z kolneńskiej drogówki zauważyli jadące „wężykiem” audi. Funkcjonariusze natychmiast nakazali kierowcy, aby ten zjechał na pobocze i zatrzymał się do kontroli drogowej. Siedzący za kierownicą mężczyzna zignorował sygnały policyjne i jechał dalej. Policjanci jadący tuż za audi zauważyli, że kierowca w trakcie jazdy zamienia się miejscami z jednym z pasażerów z tylnej kanapy. Nowy kierujący po chwili zatrzymał pojazd. Okazało się, że autem podróżowało trzech obywateli Litwy w wieku od 21 do 24 lat. Obaj kierowcy byli nietrzeźwi – podobnie zresztą jak ich trzeci kolega, który w trakcie całego zajścia spokojnie sobie spał. Mundurowi zbadali trzeźwość kierujących. Mężczyźni mieli 2,3 i 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci odkryli również, że 24-latek, który kierował pojazdem pierwszy nie posiada prawa jazdy. Drugiemu, 21–letniemu kierowcy, mundurowi zatrzymali prawo jazdy. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj jak tylko wytrzeźwieją - w trybie przyśpieszonym – staną przed sadem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę