Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Chciał skręcić w lewo, wylądował w szpitalu

Na ulicy Łomżyńskiej w Konarzycach kolo Łomży doszło do groźnie wyglądającej kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierowca jadący w kierunku Śniadowa seatem chciał skręcić w lewo na wysokości posesji numer 59, kiedy na tył zwalniającego pojazdu najechał samochód marki Skoda. Prędkość, z jaką jechała skoda od strony miasta, była tak duża, że zepchnęła seata na ogrodzenie.

Do zdarzenia drogowego doszło około godziny 14. Kierowca seata został odwieziony na badania stanu zdrowia karetką pogotowia ratunkowego do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Pasażerkę skody rodzina również profilaktycznie zawiozła na badania do izby przyjęć. Policjanci wprowadzili na miejscu ruch wahadłowy. Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej 61 potrwają do godz. ok. 15.

Mirosław R. Derewońko

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę