Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Korki w Łomży i Piątnicy z powodu TIR-a

Kilkukilometrowy korek utworzył się od wjazdu do Piątnicy na drodze krajowej 61 w kierunku Łomży i w odwrotnym kierunku na ul. Wojska Polskiego, rondzie i ulicy Zjazd. Powodem spóźnień ludzi do pracy i szkół stał się TIR, który około godziny 8. rano zepsuł się w okolicy przejścia dla pieszych przy pawilonie Lidl - Nie zawinił człowiek, tylko nawalił sprzęt – wyjaśnia nadkomisarz Piotr Pietrzak, naczelnik wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - W obciążonym pełną naczepą ciągniku TIR-a rozsypała się skrzynia biegów. Nieoczekiwana awaria mogła przydarzyć się każdemu. Tego typu sytuacja z tirem zdarza się średnio raz na dwa miesiące.

Zaalarmowani policjanci wstępnie ustalili, że z pełną kruszywa, przykrytą plandeką naczepą TIR jechał ze żwirowni w Szumowie. Korek utworzył się już w okolicy parku przy Wojska Polskiego, dlatego domyślniejsi kierowcy uciekali przed staniem bez celu w ulicę Polową i Ogrodową oraz – o ile dojechali do ronda na pl. Kościuszki – w Długą, aby ul. Krótką i Rządową wjechać do centrum miasta. - Właściciel TIR-a podstawił drugi ciągnik i około godziny wpół do dziewiątej udało się ten korek rozładować – informuje nadkomisarz Pietrzak. - Policjanci wprowadzili tam ruch wahadłowy. Po godz. 10. utrudnienia w ruchu będą o wiele mniejsze, bo kończy się sprzątanie rozlanego oleju.

Mirosław R. Derewońko

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę