Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Czołówka na wjeździe do Łomży

Autobus czołowo zderzył się z volkswagenem transporterem. Do wypadku doszło na Szosie Zambrowskiej na wysokości sadów. Autobus wjeżdżał do Łomży gdy nagle na jego pasie ruchu pojawił się volkswagen, którego kierowca usiłował wyprzedzić inny pojazd. Na miejscu pracują policjanci i są tam utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło około 7.45. Na szczęście w zdarzeniu żaden z kierowców, ani żaden pasażerów autobusu, nie odniósł większych obrażeń. Najprawdopodobniej przyczyną wypadku było niezachowanie bezpieczeństwa przez kierowcę volkswagena, który wyprzedzał w gęstej mgle.

Ruch w miejscu w którym doszło do wypadku jest utrudniony. Policjanci przepuszczają samochody wahadłowo.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę