środa, 18 października 2017 napisz DONOS@
tekst płatny

MyCenter już w Łomży

Wszyscy fani markowego sprzętu AGD i RTV w Łomży obowiązkowo powinni zakreślić w swoich kalendarzach 12 marca 2015 r. Właśnie w tym dniu, o godz. 9.00, odbędzie się tu bowiem wielkie otwarcie sklepu sieci MyCenter! Witryna z charakterystycznym logotypem w kształcie serca ozdobi salon przy Al. Legionów 135 A.

Dlaczego warto zjawić się już na samą inaugurację? To proste: na klientów czekają atrakcyjne promocje, m.in. telewizor plazmowy LG 50 '', 600 Hz w super niskiej cenie 1399 zł. Tego dnia nie zabranie promocji na multimedia, tutaj możemy polecić tablet Lark 7'' w cenie 115 zł. Pralka Polar 1000 obrotów, klasa A to wydatek rzędu 599 zł.  Wszystkie sprzęty do nabycia w korzystnych ratach 0%.

MyCenter to nowe spojrzenie na AGD i RTV w Polsce – najdynamiczniej rozwijająca się sieć sklepów na rodzimym rynku, stawiająca na oryginalny, świeży w branży przekaz, jak również partnerskie podejście do klienta. Ciepłe kolory oraz hasło „technologia z sercem” mają symbolizować przyjazną obsługę i poczucie bezpieczeństwa. Wszystko po to, by każdy odwiedzający jeden z salonów należących do sieci mógł poczuć się maksymalnie komfortowo.

Więcej informacji oraz szczegóły promocji można znaleźć na oficjalnej stronie marki: www.mycenter.pl


Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0