Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Wpadli z kontrabandą

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Blisko 7600 paczek papierosów z przemytu oraz 129 litrów nielegalnego alkoholu przejęli łomżyńscy policjanci i celnicy. Według wyliczeń mundurowych wprowadzenie kontrabandy na rynek naraziłoby Skarb Państwa na stratę w wysokości około 150 tysięcy złotych.

fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska oficer prasowy policji w Łomży w sobotę rano policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej w Białymstoku, na terenie gminy Śniadowo zatrzymali do kontroli skodę na mazowieckich numerach rejestracyjnych. Samochodem jechało dwóch mieszkańców Łomży w wieku 62 i 66 lat. W trakcie sprawdzania auta okazało się, że w bagażniku auta jest 660 paczek papierosów bez znaków skarbowych akcyzy oraz 11 plastikowych butelek z zawartością alkoholu. Mężczyźni zostali zatrzymani, a mundurowi pojechali szukać kolejnej kontrabandy. W pomieszczeniach gospodarczych do których dostęp posiadali podejrzani mężczyźni, oraz w ich miejscu zamieszkania, funkcjonariusze znaleźli kolejne nielegalne papierosy i alkohol. Łącznie, policjanci zabezpieczyli blisko 7600 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz 129 litrów nielegalnego alkoholu. W niedzielę mężczyźni usłyszeli zarzuty i mają odpowiadać przed sądem.


210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę