Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Wybory w PO

Główne zdjęcie
Cezary Kisiel

Działacze miejskich struktur Platformy Obywatelskiej szykują się na wybory przewodniczącego. Po głośnym odejściu pod koniec sierpnia ubiegłego roku z partii przewodniczącego miejskich struktur PO Sławomira Zgrzywy partią kierował najstarszy wiekiem zastępca czyli Andrzej Czechowski. Na przyszłą sobotę zostało walny zjazd wszystkich członków PO w Łomży na którym będzie wybrany nowy przewodniczący. Wszystko wskazuje, że zgłoszony będzie tylko jeden kandydat – Cezary Kisiel.

Cezary Mikołaj Kisiel jest zastępcą dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży. Jego start na nowego szefa partii dla wielu działaczy PO jest naturalną konsekwencją. Już jesienią 2013 roku ubiegał się o funkcję szefa miejskich struktur partii, ale wówczas przegrał ze Zgrzywą. Kilka tygodni później to jednak Kisiel, a nie Zgrzywa został członkiem najwyższych władz partyjnych w województwie czyli Zarządu Regionu PO w Białymstoku.
Kisiel był też kandydatem PO do Parlamentu Europejskiego w maju ubiegłego roku oraz partyjną jedynką listy samorządowej w okręgu nr 3 – obejmującym największe w mieście osiedla Jantar, Górka Zawadzka i Konstytucji.
Jego zgłoszenie na nowego przewodniczące zapowiada Maciej Borysewicz, który został odwołany z tej funkcji w połowie 2012 roku, gdy władzę w miejskiej PO przejmował Sławomir Zgrzywa.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę