Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Wiele atrakcji dla Kobiet w Galerii Bursztynowej!

Galeria Bursztynowa przygotowała bogaty program różnych atrakcji dla Kobiet 8 marca. Zamiast symbolicznego kwiatka w dniu swojego święta klientki Galerii otrzymają bezpłatnie szeroki zakres badań lekarskich oraz usług prozdrowotnych i kosmetycznych.

Jakie to usługi?
1. Badanie serca EKG wraz z opisem i interpretacją lekarza
2. Badanie poziomu cholesterolu, glukozy, pomiar ciśnienia i obliczanie wskaźnika BMI
3. Badanie wzroku przez Optyka
4. Porady Dietetyka /łącznie z ważeniem wagą japońską/
5. Naświetlanie lampą Bioptron oraz nawilżanie dłoni.
6. Specjalistyczne usługi i porady prozdrowotne oraz kosmetyczne a w tym: Laserowa analiza skóry, elektrokoagulacja, drenaż limfatyczny, masaż twarzy i pleców, fala uderzeniowa BTL-SWT na ostrogę piętową i łokieć tenisisty, SkinShock –fala elektroakustyczna na ujędrnianie skóry oraz Vanquish - redukcja tkanki tłuszczowej. Ponadto darmowe konsultacje na temat kilkunastu różnych problemów kosmetycznych i zdrowotnych.
7. Oprócz typowo lekarskich lub kosmetycznych usług Panie będą mogły uczestniczyć w Konkursie z nagrodami o łącznej wartości 3910 zł  oraz w warsztatach tworzenia biżuterii. Wykonaną własnoręcznie biżuterię /pod okiem specjalistów/ - broszki i spinki z organzy można zabrać ze sobą.

Zapraszamy od 10.00 do 18.00. Galeria Bursztynowa w Ostrołęce, ul. Gorbatowa 28
www.galeriabursztynowa.com.pl

UWAGA KONKURS DLA KOBIET! Ogłaszamy Konkurs pt. Bursztynowa dla Kobiet! W załącznikach znajdziesz Kupon oraz Regulamin Konkursowy.  Do wygrania nagrody - usługi kosmetyczne o łącznej wartości 3910 zł. Zapoznaj się z regulaminem i przyjdź do Galerii Bursztynowej 8 marca.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę