Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Nauczyciele na medal

Główne zdjęcie
Dariusz Szymański, Paweł Grygo, Andrzej Łukianiuk

Świetnie zaprezentowali się łomżyńscy nauczyciele podczas XXIV Halowych Mistrzostw Polski Weteranów Lekkiej Atletyki rozgrywanych w Toruniu. Paweł Grygo w biegu na dystansie 3000 m wywalczył złoty medal w kategorii M35, Dariusz Szymański brązowy medal w kategorii wiekowej M 50. Paweł Grygo jest nauczycielem wychowania fizycznego w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących, a Dariusz Szymański w PG nr 2 w Łomży.

Paweł Grygo wygrał z czasem 9.20.88 a Dariusz Szymański (KS Łomżanie) dystans 3 km pokonał w  czasie 10.15.53 co jest wynikiem o 2 sekundy gorszym od jego rekordu życiowego.
Podczas toruńskiej imprezy wśród weteranów lekkiej atletyki debiutował Andrzej Łukianiuk z PG nr 2 w Łomży. Rywalizując w rzucie ciężarkiem o wadze 15,8 kg posłał go na odległość  7,80 m, co wystarczyło na zajęcie 5 miejsca w kategorii M45.
Jak podkreślają łomżyńscy nauczyciele start w Mistrzostwach Polski był sprawdzianem przed zbliżającymi się Halowymi Mistrzostwami Europy w kategorii Masters, które również odbędą się w Toruniu pod koniec marca.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę