Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pod Jeżewem zablokowali „ósemkę” w Piątnicy korki

Kierowcy przejeżdżający przez podłomżyńską Piątnicę powinni wziąć pod uwagę możliwość zatrzymani się w korku. W związku z rolnicza blokadą na drodze krajowej nr 8, w okolicach miejscowości Sikory-Pawłowięta koło Jeżewa, policja kieruje samochody objazdami przez Łomżę. Z związku z większym niż zwykle nasileniem ruchu w Piątnicy kierowanie nim przejęli policjanci.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży jest duże nasilenie ruchu samochodów od strony Jeżewa i policjanci na głównym skrzyżowaniu w Piątnicy „usprawniają przejazd pojazdów doraźnie wspomagając płynność jazdy”.

Jak przekazują media regionalne w okolicach Jeżewa krajową ósemkę – główną drogę dojazdowa do Warszawy – zablokowało około 20 ciągników rolniczych. Blokada planowana jest dziś do godziny 15, oraz jutro (w środę), w czwartek i piątek w godzinach od  9 do 15.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę