Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

„Herkulesi” z Łomży

Pracowicie spędzili ostatni weekend zawodnicy UKS „Herkules” Łomża. Część zawodników startowała w Mistrzostwach województwa podlaskiego w stylu klasycznym a inni rywalizowali w Mistrzostwach województwa łódzkiego w zapasach styl wolny. Z obu imprez podopieczni Karola Łebkowskiego przywieźli medale.

W  Mistrzostwach województwa podlaskiego w stylu klasycznym najlepiej wypadł  Błażej Sakowski, który w grupie wiekowej młodzików w kat. do 66 kg zdobył pierwsze miejsce. W tej samej grupie w kat. 85 kg Krzysztof Metelski był drugi. W grupie juniorów Dariusz Dziekoński zajął trzecie miejsce w wadze do 85 kg.

W Mistrzostwach województwa łódzkiego w zapasach styl wolny łomżanie rywalizowali w grupie wiekowej kadeta. Najlepiej zaprezentował się Kacper Łebkowski, który w kat. 50 kg wywalczył drugie miejsce. Kolejny z zawodników „Herkulesa” Adam Długozima w tej samej kategorii wagowej był piąty. Natomiast Dawid Plona w kat. 69 kg oraz Przemysław Kłosiński w kat. 83 kg zajęli trzecie miejsca.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę