Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Szalony Litwin

Za jedno wyprzedzanie 40-letni Litwin stracił prawo jazdy. Mężczyzna jadąc osobowym oplem i wyprzedzając ciąg tirów przekraczał linię podwójną ciągłą, jechał po powierzchni wyłączonej z ruchu ale przede wszystkim nie zastosował się do nakazu jazdy z prawej strony znaku omijając wysepkę z jej lewej strony, a zjeżdżając za nią omal nie doprowadził do czołówki z samochodem jadącym w przeciwnym kierunku.

Całe zdarzenie rozgrywało się w niedzielę wieczorem po godzinie 21.00 na krajowej 61 w okolicach miejscowość Miecze. Wszystko nagrała kamera policyjnego radiowozu, który jechał za oplem.

Niebezpiecznie wyprzedzanie

źródło: KWP Białystok

W związku z jego jazdą policjanci zatrzymali 40-latkowi prawo jazdy, a on sam trafił do policyjnego aresztu. Jak zapowiada oficer prasowy KPP w Grajewie jeszcze dzisiaj w trybie przyspieszonym Litwin zostanie doprowadzony do sądu, przed którym odpowie teraz za swoje niebezpieczne zachowanie na drodze.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę