Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dachowanie na obwodnicy

Kierowca busa trafił do szpitala po tym, gdy jego samochód zjechał do przydrożnego rowu i przewrócił się na dach. Do wypadku doszło około godziny 15. na obwodnicy Stawisk.

Jak przekazuje Andrzej Baranowski z KWP w Białymstoku kierujący samochodem marki mercedes z nieznanych jeszcze przyczyn zjechał na lewy pas, po czym zjeżdżając do rowu bus dachował. Kierowca został przewieziony do szpitala. Na razie ni wiadomo w jakim jest stanie.

Szczegółowe okoliczności wypadku ustalają policjanci z Kolna. Baranowski dodaje, że wypadek ten nie spowodował większych utrudnień w ruchu na krajowej 61.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę