Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Groźnie wyglądający wypadek

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Dwóch mężczyzn trafiło do szpitala po groźnie wyglądającym zderzeniu się osobówek na drodze krajowej nr 8 w rejonie skrzyżowania z drogą relacji Rutki – Dębniki.

Do wypadku doszło około godziny 09:50. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 50-letni kierowca toyoty wyjeżdżając z drogi podporządkowanej od strony Rutek, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu w kierunku Białegostoku osobowemu chevroletowi, którym kierował 28-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego. W wyniku zderzenia chevrolet wpadł do przydrożnego rowu. Kierowcy obu pojazdów zostali przewiezieni do szpitala. Teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Zambrowa.

Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę