Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Pieszy na celowniku

20 mandatów otrzymali wczoraj piesi w Łomży. W ramach specjalnej akcji policjanci uważniej przyglądali się jak oni stosują się do zachowują się do przepisów ruchu drogowego. Okazało się, że najczęściej łamią je przechodząc przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

Podczas akcji takich przypadków policjanci doliczyli aż 41. na łącznie 45 ujawnionych wykroczeń pieszych. Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży dla większości pieszych spotkanie z policjantem skończyło się upomnieniem, ale aż 20 z nich otrzymało mandaty karne.

Przy okazji policjanci patrzyli także jak zachowują się kierowcy. W efekcie wystawili im 23 mandaty karne, a jeden przypadek zostanie skierowany do sądu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę