Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@

Jazda na haju

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

„Radosną” jazdę trzech mieszkańców Szczuczyna przerwali policjanci. Dostawczy mercedes, którym jechali wzbudził ich podejrzenia, bo jego kierowca na widok radiowozu nagle zmienił kierunek jazdy. Prawdopodobnie dlatego, że jechał pod działaniem narkotyków. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 21-letni pasażer pojazdu palił marihuanę i podczas jazdy częstował nią kierującego.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około południa w Grajewie. Jak przekazuje oficer prasowy tutejszej jednostki policji, podczas patrolowania miasta funkcjonariusze zauważyli samochód dostawczy, którego kierowca na widok radiowozu nagle zmienił kierunek jazdy. Mundurowi postanowili zatrzymać pojazd i sprawdzić, czy jego kierowca jest trzeźwy.
- Podczas kontroli, gdy funkcjonariusze otworzyli drzwi auta, poczuli silny zapach marihuany – relacjonuje. - Wewnątrz mercedesa znajdowało się trzech młodych mężczyzn. Okazało się, że są to mieszkańcy Szczuczyna. Podczas ich sprawdzania policjanci znaleźli przy jednym z pasażerów torebkę z niewielką ilością suszu roślinnego. Badanie narkotesterem potwierdziło przypuszczenia mundurowych, że jest to marihuana. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 21-letni pasażer pojazdu palił podczas jazdy ten narkotyk i częstował nim kierującego. Wstępny test wykazał, że kierowca auta znajdował się pod działaniem marihuany. Dodatkowo, aby to potwierdzić została pobrana mu krew do badań.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę