Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Śmiertelne uderzenie w drzewo

W wyniku uderzenia w drzewo zginął 37-letni kierowca mercedesa. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek rano w miejscowości Łacha w gminie Turośl.

Jak wynika z informacji przekazywanych przez policje około 6.30 rano 37-letni kierowca mercedesa najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na lewe pobocze, gdzie najpierw uderzył w hydrant, a następnie w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu. Teraz dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci z Kolna.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę