Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

II Zimowa Olimpiada Sportowa

Dnia 19 lutego 2015 r w Przedszkolu Publicznym Nr 5 w Łomży odbyła się II Zimowa Olimpiada Sportowa, którą przygotowały nauczycielki Karolina Chrostowska, Barbara Dużyńska, Agata Komorowska i Martyna Napiwodzka.

Zawodnicy,  dzieci pięcioletnie i sześcioletnie z rodzicami,  podzieleni byli na pięć drużyn w kolorach kół olimpijskich. Po wniesieniu  znicza i flagi olimpijskiej uroczystego otwarcia Olimpiady dokonała Dyrektor Jadwiga Juchniewicz. W ceremonii otwarcia nie zabrakło hymnu i przysięgi  wszystkich małych i dużych zawodników, zobowiązujących się do współzawodnictwa w duchu fair play. Zanim zawodnicy wystartowali do walki uczestniczyli w intensywnej rozgrzewce w formie zumby.  Konkurencje sportowe poprowadził specjalny gość z MOSiRu Pan Marcin Marzec. W czasie zmagań zawodników dopingowała publiczność i cheerleaderki z grupy czterolatków. Ostateczną klasyfikację  rozstrzygnęły  dwie dogrywki. Złoto zdobyła drużyna zielonych, srebro przypadło czerwonym, a brąz niebieskim.  Dekoracji medalowej dokonała Pani Dyrektor z pomocą Pana Marcina i Pani Iwony Krawczyk. Ci, którym nie udało się stanąć na podium otrzymali  medale za udział. Na zakończenie olimpiady  zwycięscy i zwyciężeni  wesoło tańczyli we wspólnym korowodzie. Kolejna zimowa olimpiada już za rok.

Dziękujemy Wszystkim Uczestnikom Olimpiady za wspólna zabawę, dziekujemy Pani Anicie Krasuckiej za zaprojektowanie i podarowanie  medali.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 22 lutego 2015 21:42
Data ostatniej edycji: wt, 24 lutego 2015 09:41:23

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę