Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zazdrosny 23-latek w transporterze

Główne zdjęcie
Volkswagen transporter którym 23-latek staranował opla astrę

Kierujący dostawczym volkswagenem młody mężczyzna uderzył w tył stojącego na ulicy opla astry, a następnie cofnął pojazd i ponownie uderzył w opla spychając go na ogrodzenie jednej z posesji. Sprawca po zderzeniu odjechał, ale po chwili wrócił i próbował jeszcze przejechać kierowcę astry oraz dwójkę jego pasażerów, którzy stali obok pojazdu. Gdy złapali go policjanci okazało się, że mężczyzna był pijany i ...zazdrosny o dziewczynę z opla.

Całe zdarzenie rozgrywało się we wtorek około 22.30 w Szepietowie. Policjanci wezwani na miejsce zdarzenia już po kilku minutach zauważyli auto odpowiadające opisowi podanemu przez pokrzywdzonych i zatrzymali je do kontroli. Okazało się, że za kierownicą, volkswagena siedzi 23-letni mieszkaniec Grajewa. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i trzeźwiał za kratami policyjnego aresztu. Jak się okazało powodem całego zajścia była zazdrość, gdyż w oplu znajdowała się dziewczyna sprawcy, z którą wcześniej się pokłócił.

Gdy krewki grajewianin wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, narażenie innych osób na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a także zniszczenie mienia (opla i ogrodzenia posesji). Przyznał się i chce dobrowolnie poddać się karze. Jak podaje oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem dzisiaj krewki zazdrośnik został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej, gdzie prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji i poręczenia majątkowego w kwocie 3600 złotych. O dalszym losie 23-latka zadecyduje sąd.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę