Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Blokady dróg krajowych nr 63 i 66

Rolnicy blokują kolejne drogi krajowe w województwie podlaskim. Od 10.00 nieprzejezdna jest droga krajowa nr 66 na odcinku Zambrów - Bielsk Podlaski. Zablokowana jest też droga krajowa nr 63 w Czyżewie na odcinku Zambrów - Szulborze Kozy.

Rolnicy protestują w miejscowości Dąbrówka Kościelna w pobliżu Szepietowa. Domagają się oni dopłat do produkcji mleka i trzody, a także rekompensat za szkody spowodowane przez dziki. Chcą też dymisji ministra rolnictwa Marka Sawickiego.
Trasa będzie blokowana przez trzy dni od 10:00 do 15:00.
Samochody osobowe kierowane są na objazdy przez Dąbrówkę Kościelną. Ciężarówki muszą jechać drogami wojewódzkimi z Wysokiego Mazowieckiego przez Łapy w kierunku Brańska.

Zablokowana jest też droga krajowa nr 63 w Czyżewie na odcinku Zambrów - Szulborze Kozy. Traktory stoją na jednym pasie ulicy Nurskiej, od ronda w kierunku granicy miasta. Jak mówią organizatorzy, przepuszczają tylko karetki i autobusy. Pozostałe pojazdy muszą korzystać z objazdów. Samochody osobowe mogą ominąć blokadę jadąc przez Czyżew (dw 690 ul. Mazowiecka – ul. Szkolna – ul. Złote Jabłko – dp ul. Ciechanowiecka), natomiast ciężarówki w Zambrowie kierowane są na objazd przez Wysokie Mazowieckie, Roszki Wodzki, Łapy i Brańsk. Protest powinien zakończyć się ok. 16:00.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę