Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Tydzień z kucharką w gr. III

Przez cały tydzień grupa czterolatków poznawała zawód kucharki.

 

Dzieci odwiedziły przedszkolną kuchnię, poznały panie kucharki, które gotują im przepyszne obiadki oraz dowiedziały się wiele ciekawostek dotyczących zawodu kucharki oraz przedmiotów znajdujących się w kuchni ( wszystko było takie duże).  Klasyfikowały  owoce i warzywa do odpowiednich koszyczków. W środę było u nas bardzo głośno i  wesoło, ponieważ dzieci grały na garnkach, miskach, łyżkach, szklankach, pokrywkach w rytm muzyki. Natomiast w czwartek - ,,Tłusty czwartek” - ,,piekliśmy” pączki z masy solnej – efekty można zauważyć w naszej szatni lub na zdjęciach  - nasze pączki wyglądają jak prawdziwe, ale nie radzimy ich próbować ;) . Podczas zabaw swobodnych dzieci chętnie bawiły się w kąciku kuchennym wcielając się w rolę kucharki.

 

 

Tekst: Izabela Sztejno

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 17 lutego 2015 19:29
Data ostatniej edycji: śr, 18 lutego 2015 20:06:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę