Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

„Oszustwa paliwowe” w Łomży

Łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o oszustwa przy tankowaniu paliwa. 39-latek tankował olej napędowy i benzynę podając się za pracownika firmy, w której kiedyś pracował po czym składał na dokumentach fałszywe podpisy. W sumie w ten sposób miał zatankować blisko 1700 litrów oleju napędowego oraz ponad 170 litrów benzyny na łączną kwotę prawie 8000 złotych.

Jak przekazuje oficer prasowy KMP w Łomży na początku lutego do Komendy zgłosił się mężczyzna i poinformował o szeregu ujawnionych oszustw popełnionych przez nieznanego sprawcę przy tankowaniu paliwa. Oszust od połowy stycznia pojawiał się na jednej ze stacji paliw i jak się potem okazało, siedmiokrotnie wprowadzając w błąd pracowników stacji co do swojej tożsamości i zatrudnienia, tankował olej napędowy i benzynę podpisując dokumenty zakupu fałszywym podpisem.

Wczoraj łomżyńscy policjanci zatrzymali podejrzanego o te oszustwa 39-letniego mieszkańca Łomży. Mężczyzna usłyszał łącznie 7 zarzutów i będzie odpowiadał przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę