niedziela, 22 października 2017 napisz DONOS@

„Oszustwa paliwowe” w Łomży

Łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o oszustwa przy tankowaniu paliwa. 39-latek tankował olej napędowy i benzynę podając się za pracownika firmy, w której kiedyś pracował po czym składał na dokumentach fałszywe podpisy. W sumie w ten sposób miał zatankować blisko 1700 litrów oleju napędowego oraz ponad 170 litrów benzyny na łączną kwotę prawie 8000 złotych.

Jak przekazuje oficer prasowy KMP w Łomży na początku lutego do Komendy zgłosił się mężczyzna i poinformował o szeregu ujawnionych oszustw popełnionych przez nieznanego sprawcę przy tankowaniu paliwa. Oszust od połowy stycznia pojawiał się na jednej ze stacji paliw i jak się potem okazało, siedmiokrotnie wprowadzając w błąd pracowników stacji co do swojej tożsamości i zatrudnienia, tankował olej napędowy i benzynę podpisując dokumenty zakupu fałszywym podpisem.

Wczoraj łomżyńscy policjanci zatrzymali podejrzanego o te oszustwa 39-letniego mieszkańca Łomży. Mężczyzna usłyszał łącznie 7 zarzutów i będzie odpowiadał przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0