piątek, 24 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif
tekst płatny

Giełda Kolekcjonerska w Galerii Bursztynowej!

Galeria Bursztynowa w Ostrołęce i Ostrołęcki Klub Kolekcjonerów „Unikat” zapraszają na Giełdę Kolekcjonerską, która odbędzie się w sobotę 21 lutego 2015 roku w pasażu głównym Galerii. Giełda będzie odbywała się cyklicznie. Kolekcjonerstwo to piękne hobby. Uczy cierpliwości, zaangażowania, odnajdywania piękna w przedmiotach zdawałoby się banalnych, zwykłych… Kolekcjonować można naprawdę wszystko, nie tylko złote lub srebrne monety, obrazy znanych malarzy czy dzieła sztuki. Równie piękny i oryginalny może być zbiór kart telefonicznych, otwieraczy, pocztówek czy autografów.

Jeżeli jesteście Państwo kolekcjonerami bądź chcecie zacząć przygodę z kolekcjonerstwem, jeżeli chcecie obejrzeć ciekawe zbiory innych zbieraczy, jeżeli chcecie wycenić coś, co macie w domu i nie znacie wartości – przyjdźcie koniecznie do Galerii. Tu będziecie mogli kupić, sprzedać bądź wymienić różne walory kolekcjonerskie.

Udział w Giełdzie jest bezpłatny – dlatego zachęcamy Państwa do wystawienia swojego stoiska i dołączenia do fascynującego świata kolekcjonerów!

Są jeszcze wolne miejsca dla kolekcjonerów – wystawców. Zapraszamy kolekcjonerów z całego regionu. Swoje uczestnictwo należy wcześniej zgłosić na mail: marketing@galeriabursztynowa.com.pl tel. 692 695 300

Galeria Bursztynowa, 21 lutego, godz. 11.00-18.00. Zapraszamy!


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0