Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

150 kg tytoniu za łóżkiem

Główne zdjęcie
przejęty tytoń (fot. IC Białystok)

Celnicy i policjanci z Łomży przejęli blisko 150 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy. Towar był w jednym z mieszkań w mieście ukryty w worach za łóżkiem.

Jak podaje Czarnecki Maciej z Izby Celnej w Białymstoku funkcjonariusze wkroczyli do tego mieszkania, gdyż z wcześniejszych ustaleń wynikało, że może znajdować się tam nielegalny tytoń do palenia.
45-letni mężczyzna, w którego mieszkaniu znaleziono  nielegalny towar, będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu grzywna oraz przepadek zabezpieczonego towaru.
Jak wyliczył Czarnecki mężczyzna mógł narazić Skarb Państwa na straty z tytułu niezapłaconych należności podatkowych na ponad 70 tysięcy złotych.


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę