Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Audyt ratusza za 10 tysięcy + VAT

Firma AIDA Consulting z Warszawy zaczyna dwutygodniowy audyt w łomżyńskim ratuszu. To ma być audyt organizacyjny – pierwszy z dwóch audytów, który przeprowadzenie zapowiadał zaraz po objęciu urzędu prezydent Mariusz Chrzanowski.

- Pewną swoją wizję na temat funkcjonowania Urzędu już mamy, ale też chcemy, żeby przyjrzała się temu firma zewnętrzna - mówił przed miesiące prezydent Mariusz Chrzanowski zapowiadając zlecenie takiego audytu. - Audyt ma wskazać, czy pewne stanowiska w Urzędzie się nie dublują oraz pokazać, jakie są zakresy obowiązków pracowników każdego szczebla.
I jak się okazuje audyt ten właśnie rusza. Łukasz Czech rano poinformował, że dziś będzie podpisana umowa z warszawską firmą AIDA Consulting.
- Audyt będzie realizowany od 16 do 27 lutego br., za kwotę 10 tys. zł netto – podał Czech.
Pytany o to jak wybrano wykonawce audytu miejski urzędnik podaje, że: „do kilku firm rozesłane zostały zapytania ofertowe dotyczące wykonania audytu obowiązującej struktury organizacyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży. Odpowiedziała na nie tylko firma AIDA Consulting z Warszawy”.

Niebawem powinien rozpocząć się także audyt finansowy. Ratusz czeka na odpowiedzi od firm, do których wysłane zostały zapytania ofertowe.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę