Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Napadł na staruszkę

30-letni mężczyzna wykorzystując to, że starsza kobieta zna go z widzenia, poprosił ją o przysługę, a gdy ta wpuściła go do mieszkania przewrócił ją i dusząc żądał pieniędzy i złota. Na szczęście 80-latce jakimś cudem udało się wyrwać z rąk napastnika. Mężczyznę po blisko miesiącu złapali policjanci. Okazało się, że ukrywał się przed odsiadką wyroku za wcześniejszy rozbój.

Do napadu w jednym z mieszkań w Łomży doszło w piątek 16 stycznia pomiędzy godziną 20, a 21, a w ubiegłym tygodniu policjanci ujęli sprawcę. Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży 30-letni napastnik to mieszkaniec Łomży. Wykorzystując fakt, że znała go z widzenia, prosząc o drobną przysługę został wpuszczony do jej mieszkania. Podczas chwilowej nieobecność kobiety skradł jej zegarek, a gdy 80-latka wróciła podstawił jej nogę, przewrócił na łóżko i dusząc żądał  oddania pieniędzy i złota. Kobiecie udało się uciec, a następnego dnia  o zdarzeniu powiadomiła policję. Napastnika szukano przez blisko miesiąc. Został zatrzymany w ubiegłym tygodniu. Już został przewieziony do więzienia w Czerwonym Borze, gdzie czekając na proces za styczniowe usiłowanie rozboju, będzie odsiadywał wyrok 3 lat więzienia za wcześniejszy rozbój.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę