środa, 23 stycznia 2019 napisz DONOS@

Wicemistrz Polski

Jakub Strzelczyk zawodnik Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „Prefbet Śniadowo” Łomża został srebrnym medalistą Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych. Podczas rozgrywanych w Toruniu zawodów, w biegu na 600 metrów, złoto przegrał dosłownie o włos – dwie setne sekundy.

Jakub Strzelczyk
Jakub Strzelczyk
Jakub Strzelczyk
Jakub Strzelczyk
Jakub Strzelczyk
Jakub Strzelczyk

Jakub Strzelczyk (LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) na metę finałowego biegu na dystansie 600 metrów wbiegł razem z Szymonem Biolikiem (GTS Bojszowy). Szybszy okazał się zawodnik ze Śląska – jego czas to 1:23.28. Z rezultatem 1:23.30 srebro wywalczył biegacz z miasta nad Narwią, który przy okazji ustanowił nowy rekord życiowy.

Z zładowników łomżyńskiego klubu podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych swoje rekordy życiowe poprawiło troje innych zawodników, choć żaden z nich nie zdołał sięgnąć po medal. Najbliżej tego był Diana Piotrowska, która podczas eliminacji dystans 200 metrów (jun. mł.) przebiegła w czasie 25.33. To drugi czas podczas tych mistrzostw. Niestety zawodniczka łomżyńskiego klubu w finałowym biegu pobiegła nieco wolniej - 25.51 zajmując ostatecznie 4 miejsce.

W Toruniu własne rekordy pobili także Weronika Kulawczyk, która w biegu na 300m (jun mł) z czasem 40.98 zajęła 6 miejsce oraz Rafał Pogorzelski w biegu na 2000m (jun mł) z czasem 5:54.27 zajął 9 miejsce.

190118031117.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę