Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wicemistrz Polski

Główne zdjęcie
Jakub Strzelczyk

Jakub Strzelczyk zawodnik Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „Prefbet Śniadowo” Łomża został srebrnym medalistą Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych. Podczas rozgrywanych w Toruniu zawodów, w biegu na 600 metrów, złoto przegrał dosłownie o włos – dwie setne sekundy.

Jakub Strzelczyk
Jakub Strzelczyk
Jakub Strzelczyk
Jakub Strzelczyk

Jakub Strzelczyk (LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) na metę finałowego biegu na dystansie 600 metrów wbiegł razem z Szymonem Biolikiem (GTS Bojszowy). Szybszy okazał się zawodnik ze Śląska – jego czas to 1:23.28. Z rezultatem 1:23.30 srebro wywalczył biegacz z miasta nad Narwią, który przy okazji ustanowił nowy rekord życiowy.

Z zładowników łomżyńskiego klubu podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych swoje rekordy życiowe poprawiło troje innych zawodników, choć żaden z nich nie zdołał sięgnąć po medal. Najbliżej tego był Diana Piotrowska, która podczas eliminacji dystans 200 metrów (jun. mł.) przebiegła w czasie 25.33. To drugi czas podczas tych mistrzostw. Niestety zawodniczka łomżyńskiego klubu w finałowym biegu pobiegła nieco wolniej - 25.51 zajmując ostatecznie 4 miejsce.

W Toruniu własne rekordy pobili także Weronika Kulawczyk, która w biegu na 300m (jun mł) z czasem 40.98 zajęła 6 miejsce oraz Rafał Pogorzelski w biegu na 2000m (jun mł) z czasem 5:54.27 zajął 9 miejsce.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę