Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Pożar... w kominie

Kilka jednostek straży pożarnej podjechało w okolice znanej w Łomży cukierni Cendrowscy. Z pierwszych informacji wynikało, że zapaliło się poddasze jednego z budynków ciągu handlowo-usługowego przy Alei Legionów w Łomży. Ostatecznie okazało się, że tylko zapaliły się sadze w kominie.

- Zadymienie było tak duże, że nawet dojeżdżający na miejsce dowódca jednostki poprosił o dosłanie drabiny bo sądził, że faktycznie pali się całe poddasze, ale okazało się, że to tylko dużo dymu - mówi dyżurny straży pożarnej.
Na miejsce poza strażakami przyjechali także policjanci i karetka pogotowia. Mimo wielkiej akcji Aleja Legionów nie była zablokowana.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę