Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Ks. Biskup Tadeusz Bronakowski odwiedził podopiecznych placówki

Z wizytą duszpasterską do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży 29 stycznia 2015 roku przybył ks. Biskup Tadeusz Bronakowski, ks. biskup modlił się, sprawdzał zeszyty z religii oraz rozmawiał z dziećmi o ich problemach. Zaproszony gość dzielił się również swoimi doświadczeniami pedagogicznymi z wychowawcami dodając im otuchy.

Dyrektor domu dziecka nie ukrywał wzruszenia dziękując dostojnemu gościowi za poświęcony czas, uwagę, a przede wszystkim serce od tylu lat okazywane wychowankom. Dyrektor słowa podziękowania skierował również  do br. Mirosława Ferenca – proboszcza z parafii p.w. Matki Bożej Bolesnej Braci Mniejszych Kapucynów  w Łomży, który towarzyszył ks. biskupowi podczas kolędy.opr. Krzysztof Jankowski

Inga Kolaska
śr, 11 lutego 2015 14:32
Data ostatniej edycji: cz, 12 lutego 2015 13:50:11

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę