Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Droga do Białegostoku zablokowana

- Przed godziną 14. rolnicze ciągniki wjechały na krajowa „ósemkę” w Porosłach pod Białymstokiem całkowicie blokując ruch na drodze – podaje podinsp. Andrzej Baranowski rzecznik prasowy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. Rolniczy protest miał rozpocząć się już o godzinie 9.00, ale jadących na protest rolników zatrzymała policji, która sprawdzała dokumenty rejestracyjne ciągników, co wywołało nerwową reakcję. Wcześniej burmistrz Choroszczy wydał decyzję zakazującą przeprowadzenia zgromadzenia publicznego na „ósemce”.

Organizatorzy rolniczego protestu w Porosłach wcześniej zapowiadali całkowitą trzydniową - do środy do 22:00 - blokadę drogi i przepuszczanie wyłącznie pojazdów uprzywilejowanych. 

Tymczasem jutro - we wtorek 10 lutego - ponownie na drogę mają wyjśc rolnicy z okolic Szczuczyna. Blokada drogi krajowej nr 61 ma trwac 5 godzin od 10.00 w okolicach przejścia dla pieszych przy cmentarzu w Szczuczynie.

230804070022.gif
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę