Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Śliskie drogi

Dwie osoby zostały ranne w wypadku jaki wydarzył się w okolicach Bożejewa na drodze nr 64 Piątnica Jeżewo. Kwadrans po godz. 9. zderzyły się tu audi i opel. Droga półki co jest całkowicie zablokowana, ale policjanci zapowiadają, że niebawem puszczą ruch wahadłowo.

Do wypadku doszło na na zakręcie tuż za mostkiem jadąc w stronę Białegostoku. Jadący w tym kierunku samochód prawdopodobnie na śliskiej jezdni został zarzucony i bokiem wyjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z samochodem jadącym w przeciwnym kierunku.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę