Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Utrudnienia w dojeździe do Białegostoku

Organizatorzy protestów rolniczych zapowiadają, że dziś - w poniedziałek 9 lutego zablokują „ósemke” w miejscowości Porosły tuż przed Białymstokiem. Drogowcy ostrzegają, że protest może spowodować poważne utrudnienia w ruchu – organizatorzy zapowiadają całkowitą blokadę drogi i przepuszczanie wyłącznie pojazdów uprzywilejowanych. Blokada ta ma potrwać do środy do 22:00.

W poniedziałek blokowane przez rolników mają być także dk 19 w Kucharówce koło Zabłudowa i dk 65 w Knyszynie. A na wtorek zapowiedziano blokadę dk 61 w Szczuczynie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę