Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Czołówka w Starej Łomży

Cztery osoby trafiły do szpitala po czołówce samochodów w Starej Łomży. Jak wynika z pierwszych informacji jadący od Siemienia peugeot zjechał na lewą stronę i zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwnego kierunku jettą.

Do wypadku doszło przed godz. 10. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Zarówno kobieta kierująca peugeotem jaki i wszystkie trzy osoby jadące jettą zostały  przewieziono do szpitala w Łomży. Na razie nie wiadomo jaki jest stan ich zdrowia.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę