środa, 20 listopada 2019 napisz DONOS@
191119103851.png

Dachowanie po pijaku?

28–latek po groźnie wyglądającym dachowaniu zdołał wyjść z rozbitego forda i uciekał pieszo. Policjanci, którzy złapali rannego uciekiniera mówią, że wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu. Z powodu obrażeń mężczyzna trafił do szpitala gdzie też została pobrana mu krew do badań na zawartość alkoholu.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Do wypadku doszło w piątek ok. 7:20 rano w rejonie miejscowości Grochy Pogorzele. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierujący fordem jadąc od strony Czyżewa w kierunku Zambrowa z nieustalonych przyczyn zjechał na lewą stronę jezdni, a następnie do przydrożnego rowu, gdzie „dachował”. Kierowca mimo doznanych obrażeń sam wydostał się z pojazdu i zaczął uciekać na pobliskie pole. Po krótkim pościgu został zatrzymany przez mundurowych, a następnie przewieziony do szpitala.
- Od kierowcy wyczuwalna była silna woń alkoholu – podaje oficer prasowy KPP w Zambrowie zaznaczając, że w celu ustalenia stanu trzeźwości mężczyźnie została pobrana krew do badań.


 
190401023634.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę