Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 18 czerwca 2021 napisz DONOS@

Dachowanie po pijaku?

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

28–latek po groźnie wyglądającym dachowaniu zdołał wyjść z rozbitego forda i uciekał pieszo. Policjanci, którzy złapali rannego uciekiniera mówią, że wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu. Z powodu obrażeń mężczyzna trafił do szpitala gdzie też została pobrana mu krew do badań na zawartość alkoholu.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Do wypadku doszło w piątek ok. 7:20 rano w rejonie miejscowości Grochy Pogorzele. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierujący fordem jadąc od strony Czyżewa w kierunku Zambrowa z nieustalonych przyczyn zjechał na lewą stronę jezdni, a następnie do przydrożnego rowu, gdzie „dachował”. Kierowca mimo doznanych obrażeń sam wydostał się z pojazdu i zaczął uciekać na pobliskie pole. Po krótkim pościgu został zatrzymany przez mundurowych, a następnie przewieziony do szpitala.
- Od kierowcy wyczuwalna była silna woń alkoholu – podaje oficer prasowy KPP w Zambrowie zaznaczając, że w celu ustalenia stanu trzeźwości mężczyźnie została pobrana krew do badań.

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę